Spis treści

Dzień dobry!

Spis treści

W zamierzchłych czasach ludzie zwykli byli tworzyć swoje strony domowe. Najlepsze były te proste, czytelne i zawierające interesującą treść. Później wszystko się zmieniło.

Chcę, by moja strona była prosta, czytelna i interesująca. Planuję pisać o swoich zainteresowaniach: programowaniu, rysunku cyfrowym, dobrych książkach i gotowaniu. Zapraszam.

Idea home page, która u zarania internetu przejawiała się właśnie w tym, że nieliczni (acz coraz liczniejsi) szczęśliwcy mogli zakładać na dostępnych serwerach swoje strony internetowe, zawędrowała pod strzechy i dziś przejawia się głównie w tym, że ludzie zakładają po prostu profile społecznościowe. Istnieje też znacznie mniej liczna grupa właścicieli stron typu "portfolio" (tu przychodzą mi na myśl graficy, projektanci stron www oraz architekci wnętrz) oraz grupa tych, którzy prowadzą własnego bloga.

Blogi od zawsze mnie fascynowały. Śledziłam kilka z nich w miarę regularnie i nabierałam coraz większej ochoty, aby samej zostawić jakiś ślad siebie w Sieci. Nigdy jednak nie miałam śmiałości, aby to zrobić. Co mnie przekonało, żeby zacząć? To, że wciąż wydaje mi się, że mam tak mało czasu dla siebie. Postanowiłam więc, że założę bloga. Pisanie będzie tą "chwila dla mnie" i w końcu będę miała jakiś kąt, gdzie będę mogła włożyć swoje notatki, rysunki i plany. Cyfrowe „szpargały" też potrzebują swojego domu :)